Danışan Yorumları

Uğur bey gerçekten çok iyi bir doktor kendisi 4 yılı geçkindir doktorum ,Hayatımın düzene girmesini ,Kötü alışkanlıklarımdan kurtulmamı başta içki olmak üzere Allah ondan razı olsun ,hala kendisine gitmekteyim teşekkür ediyorum,

er...

13.10.2021

Uğur beyden daha önce de yıllarca tedavi görmüştüm. Doktorum muayenemizde beni 45 dk. boyunca dinledi ve detaylı not aldı. Tedavim için gerekli ilaçları ekledi ve 16 yıldır hiçbir doktoruma bu kadar çok güvenememiştim. Mutlaka düzenli olarak seanslarıma devam edeceğim. Kesinlikle memnun kalacaksınız ve iyi sonuç alacaksınız.

oğ...ü

04.10.2021

Bipolar tedavisi için Uğur Bey ile görüşüyorum ve tedavi sürecinden çok memnunum.Kendimi gayet iyi hissediyorum.

ne...u

07.09.2021

Daha önce aksiyete bozuklugu tanisi konmustu. Dahiliye doktorumun önerisiyle Dr.Uğur beye gittim. İlk randevumdu ama benim durumumu takip etmesi evdede beni takip etmesi beni memnun etti.

d....e

17.08.2021

Anksiyete nedeniyle zor günler geçiriyordum. Dr Uğur bey sağolsun çok iyi ilgilendi ve daha ilk seanstan (kasım 2020) itibaren normal hayatıma geri dönmemi sağladı. İlaç tedavisi ile bu süreci daha rahat atlatmamı sağlıyor ve gereken ilgi alaka gerçekten çok iyi. Dr Uğur bey ile sürekli iletişim halinde olmam da ayrıca güvende hissetmemi sağlıyor. Gerçekten çok iyi bir hekim kendisine Çok teşekkür ederim.

f…...ö

19.06.2021

Çok ilgili, çok nazik cidden kendinizi iyi hissedeceğiniz bir doktor. Aylardır yaşadığım sıkıntılar yüzünden gitmediğim yer kalmamıştı. Uğur bey işte bu dedirtti . Çok teşekkür ederim

a....a

29.03.2021

Ilgisi guzeldi.Arkadas gibi konustuk,rahat hissettim konusurken.Kullandigim ilaclar konusunda,aciklamalarini begendim .İcim rahatladi.Istedigim zaman whatshap'tan yazabiliyorum ve cevap veriyor.Gerektiginde telefonla arıyor tedavinin nasil gittiği hakkında konuşabiliyorum.Cok tesekkur ediyorum.

nu...r

11.03.2021

Panik atak için gittim.Takıntılarım vardı.Görüşmem çok güzel geçti.Umut verici ve gerçekçi bakış açısından dolayı kendisine teşekkür ederim.

u....c

01.02.2021

Sürekli hasta olmaktan, işsiz kalmaktan, mutsuzluktan korkma durumlarım olmuştu. Doktor bey harika bir terapi uyguladı. Önceden de defalarca kendisine başvurmuştum. Hepsindr uygun tedavi yöntemiyle beni iyileştirdi

k.....

08.01.2021

İlk defa psikiyatriste gittim ve çok olumlu bi görüşmeydi. Uğur bey sizi anlayan empati kuran ve fikirlerini net bir şekilde belirten iyi bir doktor. Tavsiye ederim.

e.....

23.12.2020

Güler yüzlü hoş bir karşılama idi biz annemi götürdük anneme panik atak teşhisi konuldu annem görüşmeden çıktığında dahi rahatlamış görünüyordu Uğur hacamın ilgisi alakası çok güzeldi ben tesadüfen internetten buldum biz çoooook memnun kadik

s....e

20.05.2020

Kesinlikle çok başarılı. Hastasını son derece iyi çözümleyip müthiş teşhisler koyuyor. Sizin göremediğiniz, kabul edemediginiz, kendinize bile söyleyemediğiniz sorunlari tek tek tespit edip size anlatıyor. Rahatsızlığınız varsa mutlaka gidin.

y.....k

10.05.2020

Herkeze tavsiye ederim... ilgili yardımsever alçak gönüllü ve samimî doktor

t.....b

10.05.2020

Uğur Bey, işinde gerçekten çok iyi bir isim. Hastaya yaklaşımı çok değerli. Pek çok takıntımdan arınmama yardımcı oldu, olmaya da devam ediyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

b.....

30.04.2020

Uğur Bey 5 yıldır hastalığımı takip ediyor. İlk Bipolar bozukluk atağından sonra kendisiyle tanıştım. Kısa sürede mesleğindeki yetkinliği ve doğru tesbitleri sayesinde hastalığımda iyi yönde gelişmeler oldu. Kendisi hastalarıyla çok ilgili bir doktor. Hastasını çok iyi gözlemleyerek doğru teşhis koyup doğru tedaviyi uyguluyor. Kendinizi güvende hissediyorsunuz. Her şey için kendisine çok teşekkür ediyorum.

e....

16.03.2020

Panik bozukluk sebebiyle Uğur Beyi tercih ettim, verdiği tavsiyeler uyup daha ilk aydan sonuç almaya başladım. Kendisine çok teşekkür ediyor herkese tavsiye ediyorum.

m.....

07.03.2020

Üniversiteye hazırlanan kızımı götürdüm.İyi ki gitmişiz,iyi ki tanımışız,kısa sürede sonuç aldık.Hastasına değer veren,sakin,çocukta göremediğimiz sorunu ve kendimizdeki eksikleri de farketmemizi sağlayan iyi bir doktor. Her şeyden önce çok iyi bir insan.

k....y

20.02.2020

Uğur Bey gerçekten işini severek yapan birisi.Depresyon tanısıyla kendisine gitmistim.Detaylara bile girmeye gerek olmadan ne probleminiz olduğunu size söylüyor.Türkiye de kalırsam,tekrardan kendisinle görüşmek isterim.Teşekkür ederim.

b....u

20.02.2020

Doktorumuz Uğur hocam dan oldukça memnun kaldık. Eşim depresyona girmişti . Bizlere çok yardımcı oldu. Hatta acil durumlarda aradığımız zaman bile telefonla bile tedavi sürecinde yardımcı oldu. Mustafa &Sevtap Güler

mu...7

25.11.2019

Samimi, sakin,güven verici duruşu ile bana faydalı olacağına inanıyorum. İyi bir dinleyici teşhis ve çözüme odaklı olması beni memnun etti. İlk kez gittim. Verdiği ilaçları kullanmaya başladım. Uykusuzluk sorunu düzeliyor görünüyor, mutluyum. Samimiyetle tavsiye ederim. İnanmak ve güvenmek ve uygulayabilmek. Teşekkür ederim.

ke...4

06.11.2019

Çocuğumun dikkat eksikliğine bağlı olarak Dr. Kolat'a geldik. Kendisi gerek teşhis koymada gerek teşhisi açıklamada çok iyiydi. Verilecek ilaçların kullanımınıda anlatırken oldukça detaylı bilgi verdi. Çok memnun kaldık.

eb....

22.10.2019

Psikoloğa gitmeyi çok tedirginlikle kabul ettim çünkü psikolok tedavisinin benim çevremde yanlış anlaşılmasından korktum gittiğimde kendimle bile barışık olmayan ben ne anlatabilirdim ki, ama uğur kolat bey tamamen beni ön görüşlerimde haksız çıkardı çünkü gerek koyduğu teşhisi ile gerek tedavisiyle tamamen bir arkadaş dost gibi güler yüzle karşılayan doktorum sıcak bir tebessümle karşılayan sekreteriyle ister istemez zaten kendi içini dökmeye başlıyorsun inanın doktora değil bir dosta bile ihtiyacınız varsa görüşmenizi tavsiye ederim

mu...n

23.08.2019

2 yıl önce kardeşimin yaşadığı bir rahatsızlık sonucu kendisiyle yollarımız kesişti. Yaşadığımız problem ne kadar vahim ve zor olsada, Uğur Bey’in profesyonel, samimi ve güven veren tavırları sayesinde kendimizi kısa sürede emin ellerde hissettik. Ve o günden bu yana kendisi sorgusuz sualsiz güvenebileceğimiz yegane doktorumuz oldu. Doktorluk görevini, yani o kutsal görevi layıkıyla yerine getiren, işini gerçekten seven gürdüğümüz sayılı doktorlardan birisi. Danışanlarını saygı ve sabırla dinleyen, her konuda yardımcı olmak isteyen, bilinçlendiren mükemmel bir doktor. Uğur Bey’e kardeşimin, ailemin daha doğrusu hepimizin hayatında yaptığı olumlu ve pozitif etkilerden dolayı ne kadar minnettar olduğumu anlatamam. İyi ki varsınız ve iyi ki bizim doktorumuzsunuz! Sonsuz sevgi ve saygılar...

c....s

24.07.2019

Başa çıkamadığım yüksek kaygı durumumdan dolayı Uğur beyi ziyaret ettim. Sakin yapısı ve yaklaşımı ile dinleyerek, uygun tedavi yöntemine karar verdi. Daha önce kullandığım ilaçlar ilk gunden tüm gün uyutup sersemleştiriyordu. Doktorumun önerdiği ve durumuma destek olacak olan ilacı kullanmaya başladım ve günlük rutin işlerimi gayet enerjik yapabiliyorum. Herhangi sersemlik uyku hali mevcut değil. ilerleyen zamanda da sürece olumlu etki yapacagindan eminim. Uğur beyin tespitleri ve surece uygun önerdiği tedavi yönteminden memnunum.

21...0

23.07.2019

Uğur beyin görüşme esnasındaki yaklaşımı, ses tonu ve sorunla ilgili ayrıntıları öğrenme konusundaki hassasiyeti gerçekten çok iyiydi.Aile olarak bizimle tek tek ve ikili olarak görüşüp sorunla ilgili gereken bilgileri aldı. Bundan sonra neler yapmamız gerektiği , uygulanacak tedavinin gidişatı konusunda bizi bilgilendirdi. Kullanılacak ilaçlar ve bu ilaçlarla ilgili herhangi bir yan etki görülmesi halinde kendisini bilgilendirmemiz kokusunda bizi uyardı. Samimi yaklaşımı , sağduyulu oluşu bize güven verdi. Mevcut problem konusunda gerçekten çok iyi bir yardım alacağımıza inanıyoruz. Teşekkür ederiz.

oz...4

23.06.2019

Trafik kazası sonucu olusan uyku ve depresyon nedeniyle gittim.Cok memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim.

a.....

03.04.2019

Uğur Bey hem çok iyi bir doktor hem de çok iyi bir insan. Yaklaşık 6 aydır gidiyorum ve çok aşama kaydettik. Ihtiyacim olduğu anda ulaşabiliyorum. Beni tanıyor, neye ne tepki vereceğimi ve bunun nedenlerini biliyor. Her şeyi açıklıyor ve ben arınmış olarak çıkıyorum muayenehaneden. Bir de 9 yıldır kabul etmediğim ve tedavileri reddettiğim hastalığımı kabul etmemi sağladı. Utanmıyorum artık hastalığımdan. Bipolar bozukluk ve panik atak tedavisini ilk kez tam anlamıyla kabul ediyor ve uyguluyorum. Allah ayağına taş değdirmesin doktorumun...

as...6

21.03.2019

Dr. Uğur KOLAT'a ilk ziyaretim geçen yıl alkol bağımlılığımın olduğunu farkettiğimde oldu. Her seansta kendimi giderek daha da iyi hissettim.1 yıl içinde panik atak ve depresyon rahatsızlıklarımla ilgili de iyileşme oldu. Güleryüzlü ve iletişimi kuvvetli bir doktor. Farklı bakış açısına yönlendirerek daha sağlıklı düşünmemi ve iyi hissetmemi sağlıyor. İşini severek ve òzveriyle yapan başarılı bir doktor. Tavsiye ederim.

ru...b

07.03.2019

Benim depresyon anksiyete ile ilgili fazlasıyla sıkıntılarım vardı hem ilaçlar hemde hocamızın terapiyle 3. 6 aylık süreçte normal hayatıma döndüm çok iyi hissediyorum gerçekten bu sıkıntıları yenmek mümkün tabi hocamız gibi iyi doktorlarla.

ce...i

07.03.2019

Son derece profesyonel bir dinleyici bir o kadar da samimi, çok memnun kaldım sıkıntısı olan herkesin gidip denemesi gereken bir doktor, hem psikolojik hem medikal çok yönlü yaklaşıyor, daha ilk seansta eşimle aramdaki problemlerde düzelme gördüm, kendisini tebrik eder başarılarının devamını dilerim

fa...o

22.02.2019

Hastasıyla yakından ilgilenen, durumunu titizlikle takip eden, her zaman ulaşabileceğiniz özverili bir hekim. Çanakkale için büyük şans. Yollarımız kesiştiği için çok mutluyum, yıllar süren depresyon ve uykusuzluk şikayetim sonunda uyguladığı tedaviyle hayatımın gidişatını yoluna sokabildim. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

il...a

08.02.2019

Doktor Bey ile bir çok psikolojik durumumu konuşuyoruz ve oradan her çıktığım da kendimi daha iyi hissediyorum. Bana kattığı farklı bakış açıları için teşekkür ediyorum.

fe...c

14.01.2019

Hayatımda ilk defa böyle bir doktora rastladım.Kardeşim rahatsızdı.Biz 100'ün üzerinde doktora gittik, hiç birisi Uğur Kolat gibi değildi.Uğur Bey gerçek bir psikiyatrist.Şizofreni tanısıyla tedavi görüyordu.10 numara bir psikiyatrist Uğur Bey.Ben kendim beyin travması geçirdim, bunun için gittim ve 2 ay içerisinde de sağlığıma kavuştum.

n.....

29.12.2018

Çanakkale'nin alanındaki en iyi ve en ilgili doktoru.Bipolar bozukluk için tercih ettim.Seanslarımdan olumlu sonuç aldım.Seanslarım devam etmekte.Zorunlu olmadığı sürece muayenehaneye çağırıp ücret almıyor, telefonla da destek veriyor.

a.....

29.12.2018

Çok sevdiğim bir doktorum.İyi ki onunla tanışmışım.Hastalığımı çok kolay atlatmamda yardımcı oldu.Sürekli irtibatta oluşumuz onun en önemli özelliği bence.Sürekli ilgileniyor hastasıyla .Çok seviyorum kendisini.Ağır depresyon bipolar başlangıcı vardı.İlaç tedavisi uygulandı.Şu anda rutin hayatıma çok kolay bir şekilde devam edebiliyorum.Seanslarım devam etmekte.

g.....

28.12.2018

Tavsiye üzerine gittim.Ağır bir depresyon geçirmiştim, bu nedenle tercih ettim.Verdiği ilaçlardan çok iyi sonuç aldım.Doğru ilaç tespiti oldu.Soru soruyor,inceliyor,derine iniyor,bu hastalığın nasıl başladığını çözmeye çalışıyor.İlaçlarım azaldı,memnunum.

m.....

28.12.2018

Geçirmiş olduğum büyük bir trafik kazasından sonra oluşan uyku ve depresyon şikayeti nedeniyle Uğur Beye gittim.Tedavimin birinci ayında kazadan önceki durumuma döndüm.Halen tedavim devam ediyor ve kontrol altındayım.Ugur Hocam mesleki yonden oldukça tecrübeli, ilgili ve alakalı bir doktor gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.

a.....y

27.12.2018

Çok iyi bir psikiyatrist. Kesinlikle herkese tavsiye ederim

ü.....s

26.12.2018

Tecrubeli, nitelikli ve empati yeteneği yüksek, bir o kadar da mütevazi; hayatınızı değiştirmeye kendinizden başlamak istiyorsanuz bütçenizden bir miktar ayırın kendiniz için ve Uğur beyi tavsiye ederim :)

d.....

26.12.2018

İyi geldi doktorum bana.Gittim ilaçlarımı verdi,çok iyi biri, devam ettik,seansları fevkalade iyi geldi.Psikolojim bozuktu.Tavsiye üzerine gittim, iyi geldi bana. Hastanedeyken gidiyordum.Daha sonra kendisine muayene açtı, devam ediyorum kendileriyle.Sonuç alıyorum.İyi bir insan.

e.....

26.12.2018

Gerçekten çok iyi bir hekim.Mutlaka gittiklerinde çok memnun kalacaklar.Arkdaşımın tavsiyesi ile tercih ettim.İyi ki gitmişim diyorum.Major depresyon nedeni ile gittim.Seanslara katıldım,ilaç tedavisine başladık. Seanslarım devam etmekte.Uğur Bey'e he ran ulaşabiliyorum, en beğendiğim bu.

e.....

25.12.2018

Güler yüzlü ve samimiyeti ile ilk anda güven veriyor.Gayet memnun kaldım.Eşimin ölümünden dolayı gitmiştim.Seanslarım oldukça iyi gitti.Şu an sadece takip altındayım,sonuca ulaştım diyebilirim.İnsana değer vermesinden ve güven vermesinden memnun kaldım.

g.....

22.12.2018

Yıllardır panik atak sebebiyle birçok doktora gittim. Bir türlü tam iyileşememiştim. Ta ki Dr. Uğur Kolat'ı tanıyana kadar... Güler yüzü hastasina yakınliğı hoş görüsüyle çok çabuk endişelerim ve panik ataklarımdan kurtulmama sebep oldu. Her sey için çok teşekkür ederim sayın doktorum. Çabuk iyilesmek isteyenlere tek tavsiyem Dr. Uğur Kolat olur...

ce...i

21.12.2018

Benim takıntı hastalığım vardı.Ben çok memnun kaldım Uğur hocadan.Bilişsel davranışçı tedavisi uyguladı.Ben tedaviye başladıktan sonra kendimde olumlu farklılıklar gözlemledim.Önceden yapmakta zorlandıklarımı şimdi daha kolay yapmaya başladım. Ben tavsiye ederim.Kendime güvenim geldi.Özellikle takıntı hastalığı konusunda daha deneyimli.İhtiyacı olanlara rahatlıkla önerebilirim.

h.....

20.12.2018

Doktor bey empati yeteneği yüksek, ilgili, işini seven ve nitelikli bir hekim bence. Hastası ile ilgili, profosyonel bir yaklaşımı var bu nedenle uyguladığı tedavileri güvenerek kullanıyorum, eskisinden çok daha iyi bir ruh sağlığım varsa sayesindedir.. Eğer bütçenizden kendinize bir hediye vermek isterseniz seçiminiz ruh sağlığınızı korumak ve bu konuda yardım olmak olmalı bence :) Çanakkale’de iseniz Uğur beyi kendi adıma tavsiye ederim..

ps...i

11.12.2018

çok iyi bir doktor rahatlıkla söyleyebilirim herkese tavsiye ederim bende panik atak var

ve...l

04.04.2012